Zajęcia sportowe

siatkowkachl2016

Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego z piłki ręcznej odbywają się w poniedziałki od 15.00 na hali przy ul.Sandomierskiej.


Zajęcia lekkoatletyczne odbywają się w każdą środę od 14.30 na hali przy ulicy Sandomierskiej.


Licealiada – tenis stołowy

W listopadzie uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach w tenisie stołowym. Chłopcy zajęli 3 miejsce, a dziewczęta 2-gie w rozgrywkach miejskich i wywalczyły awans do rozgrywek rejonowych. Dziewczęta i chłopcy grali w składzie: Rębisz Natalia, Janeczko Wiktoria, Kasica Joanna, Byczek Adrian, Adamczak Mateusz, Kunitskyi Roman.

tenis2016 tenis2016Opiekunem była pani Agata Serafin.


Licealiada-siatkówka

Zobacz galerię»

Turniej tenisa stołowego

W naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny turniej tenisa stołowego chłopców i dziewcząt.

Cieszył się on dużym zainteresowaniem,

a zwycięzcy będą reprezentować szkołę na Licealiadzie.

Zwycięzcy wśród chłopców to:

  1. Roman Kunitskyi kl. I TE
  2. Adrian Byczek kl. III TS
  3. Dominik Lewandowski kl.I TLK

Wśród dziewcząt:

  1.  Natalia Rębisz kl. II TLA
  2. Wiktoria Janeczko kl. I TE
  3. Joanna Kasica kl. I TH
  4. Martyna Mazurek kl. I TE

Dotacje dla UKS „Dzikowiak”

Z przyjemnością informujemy, że Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Dzikowiak” działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 kolejny raz pozyskał środki na wsparcie  realizacji dwóch projektów w 2016 roku.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z miejskiego konkursu dla organizacji pozarządowych będziemy mogli prowadzić dodatkowe zajęcia w naszej szkole. Otrzymaliśmy dotacje na zajęcia sportowe „pozalekcyjne zajęcia sportowe” oraz akcję „jestem wolny od nałogów”. Ze środków zdobytych przez ULKS „Dzikowiak” zostanie zakupiony między innymi sprzęt sportowy na doposażenie klubu działającego w naszej szkole.

Już dziś zapraszamy zainteresowanych uczniów spotkania, podczas których będziecie mogli poszerzyć Wasze umiejętności.


Rolnik zwycięża

piłka ręczna2015

Licealiada 2015/2016 – Piłka ręczna chłopców

W dniu 22 października reprezentanci naszej Szkoły wygrali turniej w piłkę ręczną, tym samym awansując do dalszego etapu rozgrywek.

Zwycięzką drużynę tworzyli:

Kamil Gurdak kl. III TSA kapitan

Paweł Malecki kl. III TSA bramkarz

Dawid Bąk  kl. III TSA

Filip Mikusiński kl. III TSA

Tomek Barszcz kl. III TSA

Mateusz Klann kl. III TLE

Przemek Pomykała kl. III TLE

Kamil Rożek kl. II TLA

Radosław Białas kl. I TS

Karol Kogut kl. I TS

Artur Kwaśnik kl. II TH

Daniel Gesing kl. II TLA

Nasza drużyna wygrała z  I SLO (8:5) oraz ZSP1 (6:3). W meczu finałowym pokonała drużynę z Górnika (5:3).

Mecz o III miejsce  LO – ISLO  (7:5)

o V miejsce  Budowlanka – ZSP1 (8:5)

Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki na rozgrywkach rejonowych.

Drużynę prowadził Ireneusz Krzemyk


Licealiada 2015/2016

Zobacz galerię»

Licealiada 2015/2016

Zobacz galerię»

Wpisy tematycznie

Archiwa

Strona archiwalna

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Statystyki od 15.01.17

  • 0
  • 140
  • 1 155
  • 14 158
  • 47 377
  • 459 625
  • 459 625