Rolnik zwycięża

Licealiada 2015/2016 – Piłka ręczna chłopców

W dniu 22 października reprezentanci naszej Szkoły wygrali turniej w piłkę ręczną, tym samym awansując do dalszego etapu rozgrywek.

Zwycięzką drużynę tworzyli:

Kamil Gurdak kl. III TSA kapitan

Paweł Malecki kl. III TSA bramkarz

Dawid Bąk  kl. III TSA

Filip Mikusiński kl. III TSA

Tomek Barszcz kl. III TSA

Mateusz Klann kl. III TLE

Przemek Pomykała kl. III TLE

Kamil Rożek kl. II TLA

Radosław Białas kl. I TS

Karol Kogut kl. I TS

Artur Kwaśnik kl. II TH

Daniel Gesing kl. II TLA

Nasza drużyna wygrała z  I SLO (8:5) oraz ZSP1 (6:3). W meczu finałowym pokonała drużynę z Górnika (5:3).

Mecz o III miejsce  LO – ISLO  (7:5)

o V miejsce  Budowlanka – ZSP1 (8:5)

Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki na rozgrywkach rejonowych.

Drużynę prowadził Ireneusz Krzemyk


Licealiada 2015/2016

Zobacz galerię»

Licealiada 2015/2016

Zobacz galerię»

Wyjechali na staż do Rzymu

Kolejna 16-osobowa grupa młodzieży wraz z opiekunami (p.E.Brzozowską i p.M.Bręcławską) wyruszyła 11 października do Rzymu na miesięczne staże zawodowe.

Uczniowie Technikum Architektury, Technikum Żywienia, Technikum Hotelarstwa oraz Technikum Spedycji będą przez miesiąc pracować w różnych firmach w Rzymie.

Zachęcamy do śledzenia na szkolnym Facebooku relacji fotograficznej z Rzymu. Kolejne zdjęcia już wkrótce.

 


Wycieczka szkolna w Sudety  

Zobacz galerię»

Wybory do samorządu uczniowskiego

W dniu 28 września bieżącego roku w naszej szkole, przeprowadzone zostały demokratyczne wybory do samorządu uczniowskiego. W związku z powyższym miło nam poinformować całą społeczność szkolną „Rolnika”, że w wyniku przeprowadzonego głosowania skład nowego samorządu wygląda następująco:
· Przewodniczący – Dariusz Zygmunt, uczeń klasy III technikum logistyki
· Z-ca przewodniczącego – Anita Garboś, uczennica klasy III technikum spedycji
· Skarbnik – Kamil Kaczak, uczeń klasy III technikum hotelarstwa.
Ponadto przy samorządzie powstała sekcja kulturalna, której celem jest wspieranie podejmowanych inicjatyw i realizowanych zadań, a jej członkami zostali:
· Magdalena Miś – uczennica klasy III technikum hotelarstwa
· Oliwia Walas – uczennica klasy I technikum ekonomicznego
· Karol Zych – uczeń klasy II technikum logistyki.
Członkom samorządu serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy, dającej satysfakcję oraz udanej współpracy z całą społecznością szkolną.
Równocześnie informujemy, że nowymi opiekunami samorządu, wybranymi spośród grona nauczycielskiego przez ogół uczniów w szkole zostali:
· Pani Anna Gudz,
· Pani Anna Baran,
· Pan Piotr Gronek,
którym równie serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.
Na koniec w imieniu dotychczasowych opiekunów samorządu chciałabym podziękować uczniom za efektywną współpracę, za ciekawe pomysły i wspólnie realizowane inicjatywy.
Marzena Jarosz


Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

październik 2015
P W Ś C P S N
« wrz   lis »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031