XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

11 stycznia 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach stopnia podstawowego OWE. Eliminacje są trzyetapowe. Test złożony z 50 zadań napisali: Myszka Anna kl. II TAK, Chmielowska Magdalena kl. II TAK, Kucięba Joanna kl. III TAK, Pawlos Natalia kl. III TAK, Siekierska Beata kl. III TAK, Wojtan Paulina kl. III TAK. Celem Olimpiady jest kształtowanie świadomości ekologicznej oraz właściwych postaw młodzieży wobec środowiska przyrodniczego. Popularyzacja problematyki ekologii w aspekcie skutecznego przeciwdziałania zanieczyszczeniu i degradacji środowiska. Tematyka Olimpiady obejmuje i poszerza wiedzę z zakresu szeroko pojętej ekologii. Merytorycznym organizatorem i patronem Olimpiady jest Szkoła Główna Gospodarstwa w Warszawie. Uczestnikom życzymy powodzenia.

OWE 2016b

Jest to już kolejna akcja promująca ekologię. 7 grudnia 2015 r. zakończyła się kolejna edycja zbierania elektrośmieci, w którą zaangażowani byli nasi uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy. Łącznie przekazano około 1 tony zużytych bądź zniszczonych urządzeń działających na prąd. Konkurs LOP kontra elektrośmieci ma na celu upowszechnianie wiedzy o potrzebie utylizacji sprzętu elektrycznego, o ekologicznym gospodarowaniu odpadami oraz rozwijanie świadomości i wrażliwości ekologicznej wśród wszystkich grup społeczeństwa.


Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

styczeń 2016
P W Ś C P S N
« gru   lut »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031