Klasa III TS na Dniu Otwartym ARMiR

W dniu 20 października 2017 r. klasa III technikum spedycji pod opieką p. Bogusławy Serwan-Partyńskiej wzięła udział w Dniu Otwartym ARiMR w Tarnobrzegu.

Młodzież miała okazję wysłuchać wykładów dotyczących bezpieczeństwa, które wygłosili m.in.  Barbara Kłeczek – Kierownik KRUS o/Tarnobrzeg, aspirant Rafał Szymański z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu i lekarz weterynarii Natalia Maszkowska z Powiatowego Inspektoratu  Weterynarii. Następnie młodzież wysłuchała relacji przedsiębiorców z powiatu tarnobrzeskiego, którzy przedstawili swoje pomysły na biznes i efektywne wykorzystanie środków unijnych, które z powodzeniem zrealizowali. Swoje pomysły uczestnikom spotkania prezentowali również uczniowie naszej szkoły Patrycja Zawadzka z klasy 1 technikum logistyki, Przemysław Szlęzak z klasy 3 technikum spedycji oraz Karol Bieleń z klasy 3 technikum logistyki. Uczniowie wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez ARiMR „Innowacyjne gospodarstwo – projekt inwestycji z wykorzystaniem środków z ARiMR”.

Zdjęcia z wydarzenia na szkolnym Facebooku

Przygotowane przez nich prezentacje innowacji zostały wysoko ocenione przez komisję konkursową, której przewodniczącą była pani Monika Porębska – Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Tarnobrzegu. Pani Kierownik wręczając nagrody naszym laureatom podkreśliła zaprezentowany przez nich wysoki poziom wiedzy z zakresu finansowania unijnego, oraz ciekawy sposób prezentacji pomysłu, dlatego wszystkim uczestnikom z naszej szkoły przyznała ex aequo 1 miejsce. Podziękowania otrzymała również p. Bogusława Serwan-Partyńska za przygotowanie młodzieży do konkursu. Pani Kierownik złożyła również gratulacje na ręce pana Dyrektora Marka Szczytyńskiego dla szkoły, która kształci tak zdolną młodzież.  Po części oficjalnej uczniowie uczestniczyli  w lekcji  udzielania pierwszej pomocy, która została przeprowadzona przez strażaków  z Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

B.S.-P.


Rządowy program „Dobry Start”

Wpisy tematycznie

Archiwa

Strona archiwalna

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031