Szkolne Rekolekcje Wielkopostne

 

Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Rekolekcjach Wielkopostnych. Odbyły się one w kościele św. Barbary.siostra malgorzata

Pierwszego dnia była adoracja Pana Jezusa i spotkanie z S. Małgorzatą Chmielewską. Siostra należy do wspólnoty „Chleb Życia”, prowadzi domy dla bezdomnych, chorych, samotnych matek, noclegownie dla kobiet i mężczyzn. Próbuje przywracać do życia w społeczeństwie osoby wykluczone dając im pracę w specjalnych manufakturach. Za swoją działalność otrzymała liczne nagrody, m.in. Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski , Medal św. Brata Alberta.

Drugiego dnia była również adoracja i Msza św. Oprawę muzyczną w czasie adoracji zapewnili: Izabela Lasota, Joanna Kasica, Natalia Tyrała, Maria Sędyka, Patrycja Hajduk, Monika Krysa, Marcelina Kowalska- śpiew, Michał Chmielowiec- gitara, Michał Rożnowski- instrumenty klawiszowe, Patryk Osemlak- obsługa sprzętu.

Rekolekcje umożliwiają nam zatrzymanie się i nawrócenie do Boga.

T.Sz.

 

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

marzec 2018
P W Ś C P S N
« lut   kw. »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031