Nauczycielka z naszej szkoły nagrodzona przez podkarpackiego kuratora oświaty

W dniu 11 października 2018r odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej, które w tym roku zostały zorganizowane w Mielcu, gdzie odznaczenia i nagrody otrzymali nauczyciele z powiatów: tarnobrzeskiego, kolbuszowskiego, niżańskiego, stalowowolskiego i mieleckiego.

Wśród wyróżnionych znalazła się również nauczycielka z naszej szkoły p. Bogusława Serwan-Partyńska, która z rąk pani Kurator odebrała nagrodę w uznaniu za osiągnięcia edukacyjne  oraz podejmowane działania wychowawcze.

W pięknej scenerii sali widowiskowej ŚDK, w spotkaniu z nauczycielami uczestniczyli: p. Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacka, p. Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego,  p. Małgorzata Rauch- Podkarpacki Kurator Oświaty, władze samorządowe Mielca, dyrektorzy szkół i przedstawiciele związków zawodowych z zaproszonych powiatów. Uroczystość otworzyła p. Małgorzata Rauch wyrażając wyrazy uznania oraz składając nauczycielom gratulacje i podziękowania za dotychczasową pracę, za pasje i rzetelne wykonywanie obowiązków. Wiele ciepłych słów do odznaczonych i nagrodzonych nauczycieli wraz z życzeniami dalszych sukcesów zawodowych skierowali również zaproszeni goście.

Wojewódzką uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego z II LO oraz występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu.


Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

październik 2018
P W Ś C P S N
« wrz   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031