Dzień Edukacji Narodowej, Ślubowanie

15 października 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dla nauczycieli dniu Pan Dyrektor Marek Szczytyński życzył wszystkim satysfakcji z pracy, spełnienia marzeń i realizacji zawodowych planów oraz nagrodził tych pedagogów, którzy odznaczyli się na płaszczyźnie dydaktyczno-wychowawczej. Życzenia złożyła także Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Dorota Wróbel.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w tym dniu przedstawiciele najmłodszych klas  złożyli uroczystą przysięgę na sztandar Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tarnobrzegu,  w obecności całej społeczności uczniowskiej.

Następnie przyszła kolej na część artystyczną. Młodzież wcieliła się w rolę nauczycieli. Pedagodzy mieli możliwość zobaczenie swoich sylwetek w krzywym zwierciadle.

Było bardzo śmiesznie. Okazało się, że niektórzy przejawiają predyspozycje aktorskie, kto wie, być może rozszerzymy działalność szkoły o profil artystyczny. Całość występu została opatrzona w odpowiednio dobrane piosenki.

Uroczystość została przygotowana pod czujnym okiem opiekunów SU: Pani Sylwii Szlachetki i Pana Filipa Materkowskiego.

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

październik 2018
P W Ś C P S N
« wrz   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031