Spotkania z doradcą zawodowym

W listopadzie młodzież naszej szkoły wzięła udział w cyklu warsztatów  nt. „Ja na rynku pracy, moje talenty i moje kompetencje”, które przeprowadziła pani Teresa Głód z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnobrzegu.

Uczniowie m.in. rozwiązywali test predyspozycji zawodowych, który  może pomóc odnaleźć właściwą ścieżkę rozwoju zawodowego, bowiem na podstawie  cech charakteru i zainteresowań można dość stanowczo stwierdzić, jakiego rodzaju praca będzie dla człowieka najodpowiedniejsza.

Pani Głód przekonywała  uczniów, że aby osiągnąć sukces zawodowy, muszą poznać swoje predyspozycje – pasje i zainteresowania, których realizacja sprawia im przyjemność.

Uczestnicy warsztatów po rozwiązaniu  testu poznali jaki typ osobowości prezentują, a pani dopasowała do niego zawody, przedstawiła dokładniejszą analizę i wnioski. Młodzież zrobiła pierwszy, fundamentalny krok do budowy własnej kariery zawodowej.

B.S.-P.

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

grudzień 2018
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31