Konkurs fotograficzny „Zaczarowane drzewo” rozstrzygnięty

4 grudnia 2018 odbyło się wręczenie nagród i upominków dla osób biorących udział w konkursie fotograficznym „Zaczarowane drzewo”.

Organizatorem i fundatorem nagród było Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły w Tarnobrzegu.

Celem konkursu jest promocja walorów przyrodniczych obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły, przyległych do niej miast i miejscowości wraz z całym dobrodziejstwem przyrodniczym, krajobrazowym i ekologicznym.

Do konkursu przystąpiły uczennice z naszej szkoły: Karolina Pasek – III Technikum Spedycji, Monika Wydra – IV Technikum Ekonomiczne, Weronika Machała – IV Technikum Ekonomiczne.

Po wnikliwej ocenie prac przysłanych na konkurs, komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić zdjęcie Weroniki Machały z klasy IV Technikum Ekonomicznego. Uczennica zajęła II miejsce w kategorii uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wszystkie nagrodzone prace można obejrzeć w siedzibie Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły w Tarnobrzegu przy ul. Sandomierskiej 27.

Serdeczne gratulujemy.

                                                                                                                                                                                                              T.P.

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

grudzień 2018
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31