Spotkanie z przedstawicielami firmy Pilkington

W dniu 13.12.2018 w naszej szkole odbyło się spotkanie dyrekcji, nauczycieli i uczniów z przedstawicielami firmy Pilkington.

Spotkanie związane było  z prowadzonymi rozmowami na temat podpisania umowy patronackiej nad klasami technikum ekonomicznego.

Jednym z planowanych przedsięwzięć będą staże i praktyki dla naszych uczniów w jednej ze spółek firmy Centrum Usług Wspólnych z siedzibą w Sandomierzu. W związku z powyższym gościliśmy w naszych murach dyrektora Centrum Dominika Rykowskiego wraz z kierownikami działów zamówień, zakupów, należności i księgi głównej. Pracownicy  w przystępny sposób opowiedzieli na czym polega ich praca, omówili elementy kultury organizacyjnej obowiązującej w ich firmie i zachęcali uczniów do zdobywania wiedzy, która może się okazać przydatna w przyszłej pracy.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a uczniowie słuchali z zainteresowaniem. Miłym akcentem był przeprowadzony na koniec konkurs z nagrodami, ufundowanymi przez firmę Pilkington oraz gadżety reklamowe, które otrzymał każdy uczestnik spotkania.

M.J.

           

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

grudzień 2018
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31