Co ciekawego dzieje się w Rolniku?

Wychodząc naprzeciw problemom, które dotykają młodego człowieka i chcąc im zapobiec Rolnik przygotowuje projekt o zdrowiu, zarówno fizycznym jak i psychicznym.

Zależy nam na poprawie jakości życia naszych uczniów dlatego w przystępny sposób chcemy Was zachęcić do podejmowania różnych działań zmierzających do higienicznego stylu życia. Okazuje się, że w okresie trwającej pandemii problemy z zakresu zdrowia się nawarstwiają, a my chcemy Wam podpowiedzieć jak sobie z nimi radzić.

Pierwszym działaniem, które zostało zrealizowane w ramach projektu było przeprowadzenie wywiadu ze specjalistą do spraw żywienia Panią Katarzyną Dąbek. W rolę „rasowych” dziennikarek wcieliły się przedstawicielki samorządu uczniowskiego: Michalina Leśniak i Aleksandra Rycerz. Wywiad został nagrany i jak tylko zostanie zmontowany to udostępnimy go społeczności szkolnej do wglądu, ponieważ zawiera wiele cennych wskazówek na temat zasad zdrowego żywienia. Resztę będzie można zobaczyć w materiale, a tym czasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

MJ

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

listopad 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930