Stypendium dla Wiktora Palkowskiego

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że Wiktor Palkowski uczeń klasy IV technikum logistyki otrzymał stypendium  w ramach projektu „Wsparcie stypendialne dla uczniów zdolnych – szkolnictwo zawodowe – rok szkolny 2021/2022”, realizowanego przez województwo podkarpackie/ Urząd Marszałkowski województwa podkarpackiego w Rzeszowie i tym samym dołączył do szerszej grupy stypendystów z „Rolnika”, którzy zostali w ten sposób docenieni za swoją pracę i zaangażowanie. Ubiegając się o to stypendium Wiktor musiał spełnić obowiązkowe  kryteria tj. średnia ocen wynikająca ze świadectwa szkolnego za rok 2020/2021 nie mogła być niższa niż 4,80, oraz średnia ocen z 3 wybranych przedmiotów zawodowych nie mogła być niższa niż 5,00. Dodatkowym kryterium, branym pod uwagę przez komisję były osiągnięcia edukacyjne ucznia, a w szczególności uzyskanie tytułu laureata lub finalisty konkursów, olimpiad oraz turniejów. Wiktor aktywnie i z sukcesami uczestniczył w konkursach i olimpiadach. Był między innymi finalistą II Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego w branży logistycznej „English in Logistics” oraz Ogólnopolskiej Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Brał również udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej, VI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej oraz Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej. Wiktor włączył się również w ogólnopolskie zmagania zorganizowane przez Narodowy Bank Polski pod nazwą „Złote Szkoły NBP” i należał do grona Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej.  Uczeń jest wyjątkowo zaangażowany w życie społeczności klasowej i szkolnej. Stypendium, które otrzymał wynosi 5000 zł i jest dla niego wyróżnieniem i nagrodą za pracę, a także motywacją do dalszych działań. Wiktor cały czas pogłębia swoją wiedzę, systematycznie realizując założony Indywidualny Plan Rozwoju, pod kierunkiem opiekuna dydaktycznego, którym jest pani Bogusława Serwan-Partyńska. Stypendia dla uczniów z „Rolnika” świadczą o wysokim poziomie kształcenia zawodowego w naszej szkole. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w wycieczkach przedmiotowych, kołach zainteresowań i zajęciach dodatkowych, dzięki czemu osiągają wysokie lokaty w konkursach i olimpiadach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.


Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

luty 2022
P W Ś C P S N
« sty   mar »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28