Konkurs „Jak zaplanować swoją karierę” rozstrzygnięty!

Wbrew temu co się mówi o 13 dniu miesiąca, 13 maja okazał się szczęśliwy dla trójki laureatów konkursu „Jak zaplanować swoją karierę”. W tym dniu w naszej szkole miał miejsce jego II etap, który polegał na przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej przez przedstawicieli firmy Pilkington Polska Sp. z o. o. w Sandomierzu z wyłonionymi w I etapie finalistami. Uczestnicy musieli się do takiej rozmowy przygotować, ponieważ ocenie podlegał strój, wiedza dotycząca firmy Pilkington, zaprezentowane dokumenty aplikacyjne, wiedza merytoryczna z zakresu ekonomii oraz sposób autoprezentacji. 

Warto nadmienić, że finaliści zaprezentowali bardzo wysoki poziom, komisja miała duże problemy z wyłonieniem laureatów, bo punktacja była bardzo wyrównana. Zadecydowała znajomość języków obcych i wytypowano zwycięzców;

I miejsce – Michał Ślusarz klasa III TR

II miejsce – Wiktoria Knap klasa III TE

III miejsce – Wioletta Gałek klasa III TE.

Laureatom serdecznie gratulujemy udziału w konkursie, wartościowych nagród w postaci płatnych staży w firmie Pilkington (voucher na 2000 zł ), nagród rzeczowych oraz co najważniejsze, wartości dodanej konkursu, jaką jest doświadczenie pierwszej w życiu rozmowy o pracę przed profesjonalną komisją. W składzie komisji znalazła się specjalistka ds. HR Pani Agata Para zajmująca się rekrutacją w firmie Pilkington oraz specjalistka ds. finansowych Pani Natalia Załucka, którym serdecznie dziękujemy za współpracę i poświęcony czas.

MJ

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

maj 2022
P W Ś C P S N
« kw.   cze »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031