I i III miejsce w powiatowym konkursie filmowym „Opowiem Ci kim będę”

15 czerwca w Urzędzie Miasta Tarnobrzeg miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom w powiatowym konkursie filmowym „Opowiem Ci kim będę”, organizowanym wspólnie przez Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne w Tarnobrzegu i Nowej Dębie.

Miło nam poinformować, iż dwie uczennice naszej szkoły odniosły duży sukces:

  • Adrianna Kopeć, uczennica 2 klasy technikum hotelarstwa – I miejsce
  • Paulina Niklewicz, uczennica 1 klasy technikum architektury krajobrazu – III miejsce

Nagrody wręczyli Prezydent Tarnobrzega oraz Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

Zadaniem konkursowym było nagranie krótkiego filmu promującego dany kierunek oraz przedstawiającego specyfikę kształcenia. Uczennice stanęły na wysokości zadania, opracowały scenariusz, zaplanowały scenerię, zaangażowały aktorów i stworzyły prace konkursowe, które zostały docenione przez jury.

Gratulujemy kreatywności i talentu oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań.

WO

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

czerwiec 2022
P W Ś C P S N
« maj   lip »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930