KONKURS NA PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA ZIELENI ROZSTRZYGNIĘTY

Dziś, 14.03.2023 r. w murach naszej szkoły miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu na Projekt zagospodarowania terenu zieleni przed Biurem Obsługi Klienta Zakładów Chemicznych ,,Siarkopol”.
Konkurs przeznaczony był dla uczniów Technikum Architektury Krajobrazu ZS nr 2.
Organizatorem konkursu i fundatorem atrakcyjnych nagród były ZAKŁADY CHEMICZNE ”Siarkopol” TARNOBRZEG .
  • I miejsce zajęła ALEKSANDRA KRUDYSZ z klasy 3TKH, która otrzymała laptop Dell Inspiron.
  • II miejsce zajęła ANNA KAMUDA z klasy 2TKH, która otrzymała tablet graficzny.
  • III miejsce zajęła OLIWIA DEC z klasy 1TAK, która również otrzymała tablet graficzny.
Organizator postanowił również nagrodzić pozostałych uczestników konkursu – Kinga Kasprzycka, Kamil Żądło, Kamila Dul i Oliwia Biu Quoc – także otrzymali nagrody za udział i zaangażowanie w prace projektowe a były nimi powerbanki, słuchawki i inne gadżety.
Były też liczne podziękowania i przepiękne kwiaty dla nauczycielek architektury krajobrazu K.Ramian oraz W.Orłowskiej, które przygotowały uczniów do wykonania prac projektowych, inspirowały oraz służyły pomocą w każdej porze.
Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy nowych sukcesów, pełnych kreatywnych i nowatorskich rozwiązań projektowych.
ZAKŁADY CHEMICZNE ”Siarkopol” TARNOBRZEG dziękujemy za współpracę.

 

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

marzec 2023
P W Ś C P S N
« lut    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031