10 zasad pisania CV

Dzisiaj uczniowie technikum ekonomicznego uczestniczyli w wykładzie przeprowadzonym przez p. mgr  Barbarę Domaradzką -Sowę z WSIiZ w ramach projektu realizowanego w naszej szkole „Klasa patronacka WSIiZ” na temat „10 zasad pisania CV”.  Nasi ekonomiści  zostali zapoznani szczegółowo z etapami rekrutacji tj: analiza potrzeb kadrowych, opracowanie profilu kandydata, ogłoszenie o pracy i wybór kanałów dystrybucji, selekcja kandydatów, spotkania kwalifikacyjne, decyzja i złożenie oferty wybranemu kandydatowi oraz informacja zwrotna dla pozostałych kandydatów. Uczniowie otrzymali również kilka wskazówek jak prawidłowo sporządzić CV, jakie zdjęcie jest odpowiednie do umieszczenia w tym dokumencie oraz jak podkreślać swoje atuty. Pani magister uświadomiła także  młodzieży czego unikać pisząc CV.  Na tym spotkaniu nasi ekonomiści  otrzymali wiele bezcennych rad jak dobrze przygotować swoją dokumentację aplikacyjną , od specjalistki, która na co dzień zajmuje się procesem rekrutacyjnym.

B. S-P

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

kwiecień 2023
P W Ś C P S N
« mar   maj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930