Tradycji stało się zadość

 

W dniu 10 listopada odbyło się w naszej szkole  „Pasowanie na ucznia”. Od tego momentu pierwszoklasiści zostali włączeni do społeczności szkolnej. Złożyli uroczyste ślubowanie i stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Po części oficjalnej klasy pierwsze zaprezentowały się w swoich krótkich programach. Nagrodę za najlepszą prezentację otrzymała klasa I TEH, kolejne miejsca zajęły klasy I TS i I TLA.

Kulminacyjnym punktem programu była „Olimpiada Pierwszoroczniaka”. Rozegrane zostały ciekawe i zarazem zabawne konkurencje. Przedstawiciele klas pierwszych spisali się na medal. Walczyli ze sobą bardzo dzielnie, angażowali się, wkładając w te rozgrywki całą swoją siłę a także serce, co docenili ich koledzy, dopingując głośno swoje drużyny. W dwóch konkurencjach udział wzięli wychowawcy klas. Wynik olimpiady był następujący: pierwsze miejsce klasa I TLA, drugie miejsce klasa ITS, trzecie miejsce klasa ITEH. Wszystkim pierwszakom serdecznie gratulujemy i życzymy im wielu sukcesów i wytrwałości w osiąganiu celów.

obejrzyj relację filmową z Olipiady Pierwszoroczniaka na szkolnym YT

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

listopad 2015
P W Ś C P S N
« paź   gru »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30