Nasi uczniowie w Zawodach Architektury Krajobrazu

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w XI Zawodach Architektury Krajobrazu „Ogród i Ty” Kielce 2018

Zadaniem I Etapu jest projekt który, dotyczy aranżacji terenu zielonego na osiedlu mieszkaniowym.
Założeniem projektu  jest zagospodarowanie terenu zieleni miejskiej w dwóch wariantach, który przede wszystkim będzie pełnił funkcję reprezentacyjną. Ze względu na lokalizację w niedalekim sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego uczniowie zaproponowali  elementy małej architektury służące chwilowemu wypoczynkowi biernemu oraz  zdecydowali się na mocne akcenty  kolorystyczne kompozycji np. nasadzenia w kolorze czerwonym Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’oraz Acer Platanoides ‘Royal Red’. Uczniowie przedstawili  również akcenty zielone w postaci Acer Platanoides  ‘Globosum’ i Berberis thunbergii ‘Aurea’ jak również Bukszpan wieczniezielony Buksus Sempervirens, który  kształtem nawiązujące do układu ławek.

Opiekunem konkursu jest nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum architektury krajobrazu Katarzyna Ramian.


Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« mar   maj »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30