Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

  16 listopada w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” w ramach programu „Kultura bezpieczeństwa”, którego inicjatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięli udział uczniowie  klasy III technikum ekonomicznego. Poziom konkursu był bardzo wyrównany i w dniu 22 listopada musiała odbyć się dogrywka miedzy uczennicami, które osiągnęły tą samą ilość punktów.

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że wśród zwycięzców etapu szkolnego znalazły się uczennice: Sylwia Zioło i Gabriela Gałęcka, które osiągnęły najwyższy wynik i  będą nas reprezentować w Rzeszowie na kolejnym, okręgowym  etapie konkursu. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                               Marzena Jarosz


Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

listopad 2018
P W Ś C P S N
« paź   gru »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930