Konkurs „Poznaj swoje prawa pracy”

W dniu 27 listopada w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” w ramach programu „Kultura bezpieczeństwa”, którego inicjatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięli udział uczniowie  klasy III technikum ekonomicznego. Poziom konkursu był bardzo wyrównany i w dniu 28 listopada musiała odbyć się dogrywka miedzy uczniami, którzy osiągnęli tą samą ilość punktów.

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że wśród zwycięzców etapu szkolnego znaleźli się uczniowie: Karolina Siwiec i Jakub Panek, którzy zdobyli najwyższy wynik i  będą nas reprezentować w Rzeszowie na kolejnym, okręgowym  etapie konkursu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                               Marzena Jarosz

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

grudzień 2019
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031