Konferencja podsumowująca realizację projektu Erasmus+ „Zdobywamy doświadczenie zawodowe w Hiszpanii”

13.12.2021 w „Rolniku” odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu Erasmus+ „Zdobywamy doświadczenie zawodowe w Hiszpanii”.
Na wstępie wszystkich gości i zgromadzoną młodzież przywitał dyrektor ZS nr2 Pan Marek Szczytyński.
Następnie koordynatorzy – Urszula Szczytyńska i Halina Zbyrad przedstawiły podsumowanie z realizacji projektu, którego celem było podniesienie kompetencji zawodowych i językowych w rzeczywistym, międzynarodowym środowisku pracy, umożliwienie uczniom odbycia dodatkowej, ciekawej praktyki i zdobycia dodatkowych umiejętności w innym kulturowo środowisku pracy. Potem młodzież przedstawiła swoje wnioski z realizacji projektu po czym Pani Urszula Szczytyńska uroczyście wręczyła wszystkim uczniom biorącym udział w projekcie Erasmus + Certyfikaty Dodatkowych Osiągnięć.
Oprócz gości zgromadzonych w szkolnej auli odwiedziła nas Specjalistka do spraw HR, która opowiedziała jak można wykorzystać doświadczenia zawodowe z wyjazdu potwierdzone certyfikatami. Dyrektor i koordynatorzy podziękowali wszystkim opiekunom młodzieży, wszystkim prowadzącym zajęcia przygotowujące, księgowej, pracownikom administracji szkoły jak również młodzieży, która brała udział w projektach bo realizacja projektu nie byłaby możliwa bez ich wsparcia i współpracy.
Na konferencji odbyła się również część artystyczna: Karolina Figacz wraz z zespołem zaśpiewały piosenkę Alvaro Soler – Sofia, natomiast Natalia Róg przedstawiła jeden z najsłynniejszych hiszpańskich tańców Flamenco, związany z folklorem andaluzyjskich Cyganów, który można określić jako kulturę lub raczej zjawisko kulturowe w Hiszpanii, a jego zapalające rytmy i gesty są popularne na całym świecie.
Następnie zaproszono wszystkich zgromadzonych na poczęstunek w stylu hiszpańskim.

Wpisy tematycznie

Firmy współpracujące z naszą szkołą

logo Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwa

Strona archiwalna

grudzień 2021
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031